Lízankový test na Covid-19

Rýchla, len dvojkroková a šetrná metóda testovania na koronavírus zo slín. Certifikovaný samoodberový test na COVID-19 k detekcii antigénu proteínu SARS-CoV-2 vďaka jednoduchému odberu vzorky z úst nevyžaduje vyškolený personál a ani odborný odber vzorky ako pri výterových testoch, preto je vhodný aj ako domáci test na Covid-19, najmä pre deti. Vhodný tiež do prevádzok a firiem.

Najpríjemnejšia forma testovania a veľmi obľúbený test najmä v Rakúsku, ktorý si môžete zakúpiť aj na Slovensku. Použitie testu je veľmi jednoduché aj pre deti a seniorov, alebo pre ľudí, ktorí majú problém s odberom vzorky z nosohltanu. Výterový tampón sa len vloží do úst a následne do testovacej kazety. Nie je potrebné laboratórne vyhodnotenie a výsledok máte k dispozícii za 15 minút. Jeho použitie a interpretácia výsledku je ešte jednoduchšia ako pri antigénovom teste zo slín.

Samoodberový test na koronavírus s citlivosťou až 95,65% a vysokou presnosťou, ktorá dosahuje 98,44%. Test je efektívny aj pri súčasných mutáciach vírusu Delta a Omikron.

Kde kúpiť lízankový samotest na Covid-19?

Zdieľat stránku

ZADARMO
Samoodberový test na COVID-19 V-chek - lízankový test na koronavírus
Lízatkový test

V-chek – samoodberový test na COVID-19 – 20ks (lízankový test)

Certifikovaný samotest na COVID-19 – ,,lízankový samoodberový test,, – s jednoduchým použitím vhodný aj na domáce použitie, ktorý deteguje vírus v slinách, bez potreby ďalších nástrojov a nutnosti odborného výteru. Testovací tampón stačí vložiť do úst a postupovať podľa návodu na použitie.

Zobraziť ceny COVID-19 testuViac lízankových testovNávod na použitie a príbalový leták v slovenskom jazyku môžete nájsť priamo na stránkach predajcov.Ako sa používa Lízankový domáci test na Covid-19? *

  • Rozbaľte testovaciu sadu, ktorá sa skladá len z dvoch častí, pred použitím sa odporúča nejesť a nepiť aspoň 2 hodiny pred vykonaním testu
  • Testovaciu „lízanku“ vložte do úst, po správnom použité sa objaví modrá bodka, indikátor
  • „Lízanku“ vložte do testovacej kazety podľa návodu
  • Výsledok testu sa objaví o 15 minút

* Vždy sa riaďte návodom na použitie od výrobcu pre konkrétny test na koronavírus.Ďalšie lízatkové testy na koronavírus

Lízankový test

FASPIT Rýchly Antigénový Test COVID-19 zo Slín

Rýchly antigénový test zo slín na Covid-19 s presnosťou 99,5% bezinvazívneho výteru z nosohltanu. Sliny sú citlivejšie na detekciu vírusových antigénov a výhodou je aj rýchly testovací čas, len 10 minút. Jednoduché použitie bez potreby špeciálneho vybavenia. Chromatografický imunotest na kvalitatívnu detekciu vírusových nukleoproteínových antigénov SARS-CoV-2 v orálnej tekutine.

Zobraziť ceny COVID-19 testu

Lízankový test

FLOWFLEX-CoV-2 Antigen Saliva Rapid test Lollipop

Ľahko použiteľný lízatkový test na covid vhodný najmä pre deti a staršie osoby, pre ktoré je výter z nosa nepríjemný alebo ťažko uskutočniteľný. Laterálny prietokový test na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového antigénu SARS-CoV-2 vo vzorkách slín s vysokou presnosťou a rýchlym výsledkom už po 15 minútach.

Zobraziť ceny COVID-19 testu
GOLDSITE lízatkový antigénový Covid-19 rýchlotest
Lízatkový test

GOLDSITE lízatkový antigénový Covid-19 rýchlotest

Lízatkový Goldsite test na identifikáciu Covid-19 obsahuje slinné pero pre jednoduché vykonanie testu – stačí len umiestniť príslušnú časť pod jazyk po dobu 2-5min a výsledky testu sú dostupné už za 15 minút. Vysoká citlivosť a spoľahlivosť a prenosť, jednoduché použitie. Rýchly a finančne nenáročný test na koronavírus.

Zobraziť ceny COVID-19 testuSlovenské lekárne a e-shopy, kde nájdete široký výber antigénových testov na koronavírus pre domáce samotestovanie, testy na Covid-19 pre firmy, živnostníkov, prevádzky a testy určené na profesionálne použitie s možnosťou objednania a doručenia. V ponuke nájdete tiež testy na protilátky Covid-19 po očkovaní alebo po prekonaní ochorenia.

Zdieľat stránku

×

Testy na chrípku a Covid-19 

Rozlišujú koronavírus a chrípku typu A/B Zistiť viac ➝