Lízankový test na Covid-19

Rýchla, len dvojkroková a šetrná metóda testovania na koronavírus zo slín. Certifikovaný samoodberový test na COVID-19 k detekcii antigénu proteínu SARS-CoV-2 vďaka jednoduchému odberu vzorky z úst nevyžaduje vyškolený personál a ani odborný odber vzorky ako pri výterových testoch, preto je vhodný aj ako domáci test na Covid-19. Vhodný tiež do prevádzok a firiem.

Použitie testu je veľmi jednoduché aj pre deti a seniorov, alebo pre ľudí, ktorí majú problém s odberom vzorky z nosohltanu. Výterový tampón sa len vloží do úst a následne do testovacej kazety. Nie je potrebné laboratórne vyhodnotenie a výsledok máte k dispozícii za 15 minút. Jeho použitie a interpretácia výsledku je ešte jednoduchšia ako pri antigénovom teste zo slín.

Samoodberový test na koronavírus s citlivosťou až 95,65% a vysokou presnosťou, ktorá dosahuje 98,44%. Test je efektívny aj pri súčasných mutáciach vírusu.

Kde kúpiť lízankový samotest na Covid-19?

Zdieľat stránku

ZADARMO
Samoodberový test na COVID-19 V-chek - lízankový test na koronavírus

V-chek – samoodberový test na COVID-19 – 20ks (lízankový test)

Certifikovaný samotest na COVID-19 – ,,lízankový samoodberový test,, – s jednoduchým použitím vhodný aj na domáce použitie, ktorý deteguje vírus v slinách, bez potreby ďalších nástrojov a nutnosti odborného výteru. Testovací tampón stačí vložiť do úst a postupovať podľa návodu na použitie.

Zobraziť ceny COVID-19 testu


Test je vhodný na testovanie zamestnancov pre vstup na pracovisko v režime OTP podľa manuálu MH SR a ako samotest pre hotely, prevádzky alebo na domáce použitie.


Návod na použitie a príbalový leták v slovenskom jazyku môžete nájsť priamo na stránkach predajcov.Ako sa používa Lízankový domáci test na Covid-19? *

  • Rozbaľte testovaciu sadu, ktorá sa skladá len z dvoch častí, pred použitím sa odporúča nejesť a nepiť aspoň 2 hodiny pred vykonaním testu
  • Testovaciu „lízanku“ vložte do úst, po správnom použité sa objaví modrá bodka, indikátor
  • „Lízanku“ vložte do testovacej kazety podľa návodu
  • Výsledok testu sa objaví o 15 minút

* Vždy sa riaďte návodom na použitie od výrobcu pre konkrétny test na koronavírus.


Ďalšie testy na koronavírus v online lekárňach

Slovenské lekárne a e-shopy, kde nájdete široký výber antigénových testov na koronavírus pre domáce samotestovanie, testy na Covid-19 pre firmy, živnostníkov, prevádzky a testy určené na profesionálne použitie s možnosťou objednania a doručenia. V ponuke nájdete tiež testy na protilátky Covid-19 po očkovaní alebo po prekonaní ochorenia.

Zdieľat stránku

Od 30. 6. 2021 je k dispozícií mobilná aplikácia GreenPass. Informácie o Digitálnom COVID preukaze EÚ

Ak prichádzate zo zahraničia, musíte vyplniť formulár e-hranica na stránke korona.gov.sk.

Informácie o očkovaní proti Covid-19 nájdete na oficiálnej stránke korona.gov.sk. Ak máte príznaky a chcete požiadať o vyšetrenie na COVID-19, vyplňte kontaktný formulár.

Domáce rýchlotesty dostupné na slovenskom trhu tu.
×

Testy na Covid-19 online. 

Antigénové testy a testy na protilátky. Kde kúpiť? ➝